پیام تبریک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به مناسبت روز خبرنگار

دکتر رضا مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در پیامی فرا رسیدن هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به فعالین حوزه رسانه تبریک گفت.

در این پیام چنین آمده است:

در دوران معاصر، “رسانه” یعنی قدرت و قدرت در دانش و آگاهی جامعه به عنوان یکی از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه متبلور می‌شود. در نتیجه با عنایت به جایگاهی که اصحاب رسانه در بازنشر اخبار در قالب مهم‌ترین منبع تجزیه و تحلیل کارشناسان و بررسی عملکرد دولتمردان برعهده دارند، خبرنگاران از نقش محوری در دستیابی به اهداف توسعه پایدار و به ویژه افق سند چشم‌انداز توسعه ایران‌۱۴۰۴ برخوردار می‌باشند.

انتخاب روز شهادت “شهید محمود صارمی” به منظور “نکوداشت روز خبرنگار” در تقویم رسمی ایران اسلامی تاکیدی است بر جانفشانی‌های فعالین عرصه رسانه و صاحبان قلم، که به عنوان طلایه‌داران جبهه آگاهی بخشی؛ با بهره‌گیری از دانش، چشمان بینا، زبان گویا و صادقانه خود، مسئولانه در مسیر آگاهی بخشی جامعه گام برمی‌دارند.

اینجانب از مساعی ارزشمند خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و تمامی فعالین عرصه رسانه استانی و کشوری در پوشش موفقیت‌ها و نگاه موشکافانه به مسائل منطقه آزاد انزلی قدردانی نموده و توفیق روزافزون شما عزیزان را در مسیر اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق، بی‌طرفانه و سریع رویدادها و تحولات، به ویژه اخبار مرتبط با این منطقه از خداوند منان مسئلت دارم.

بی‌تردید دستیابی سازمان منطقه آزاد انزلی به موفقیت‌های سال‌های اخیر در حوزه‌های اقتصاد مقاومتی، صادرات، جذب سرمایه‌گذار خارجی، حضور شرکت‌های نوآور، فناور و دانش بنیان و ارتقاء سطح شاخص‌های توسعه‌ای، مرهون همراهی اصحاب رسانه است.