کسب رتبه‌A شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم در آزمون مهارت استاندارد

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از کسب رتبه‌A این شرکت در آزمون مهارت استاندارد‌(PT) فرآورده‌های بهداشتی از مرکز آزمون مهارت سازمان ملی استاندارد ایران خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق، شهروز آبراری لزرجانی با اعلام این خبر گفت: آزمایشگاه صنایع آرایشی و بهداشتی این شرکت در آزمون مهارت‌(PT) مرکز […]

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از کسب رتبه‌A این شرکت در آزمون مهارت استاندارد‌(PT) فرآورده‌های بهداشتی از مرکز آزمون مهارت سازمان ملی استاندارد ایران خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، شهروز آبراری لزرجانی با اعلام این خبر گفت: آزمایشگاه صنایع آرایشی و بهداشتی این شرکت در آزمون مهارت‌(PT) مرکز آزمون مهارت سازمان ملی استاندارد ایران موفق شد بهترین امتیاز را دریافت کند.

آبراری لزرجانی افزود: آزمون‌های مهارتPT فرصت مقایسه عملکرد یک آزمایشگاه را با سایر آزمایشگاه‌ها در یک زمینه مشخص فراهم می‌نماید و از روش‌های کنترل کیفیت خارجی آزمایشگاه‌ها و تایید توانمندی آزمایشگاه در انجام یک آزمون است.

وی گفت: آزمایشگاه‌ها به ویژه در صورت داشتن استاندارد‌۱۷۰۲۵ با شرکت در آزمون‌های مهارت قبولی در آن، درجه‌ای از اطمینان و تضمین کیفیت نتایج آزمون‌ها را برای آزمایشگاه و مشتریان آزمایشگاه فراهم می‌کنند.

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم افزود: در این آزمون نمونه‌های مجهول بین آزمایشگاه‌های شرکت‌کننده توزیع می‌شود، نمونه‌گیری و آزمایش توسط کارشناسان صورت گرفته و قبولی در این آزمون منوط به انجام درست آزمون و تعیین اعداد مجهول است.

آبراری لزرجانی موفقیت شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم را مدیون کارشناسان خبره و متعهد آن دانست و گفت: این شرکت با ۱۵آزمایشگاه شامل صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و آشامیدنی، آب و فاضلاب، میکروبیولوژی، سم‌شناسی-‌مایکوتوکسین، باقیمانده سموم، فلزات سنگین، شناسایی و اندازه‌گیری اسیدهای چرب و الکل، مواد اولیه، صنایع بسته‌بندی، مکمل‌های غذایی و دارو، شناسایی فرآورده‌های تراریخته، تشخیص حلال، بتن و مصالح ساختمانی، آزمایشگاه برق و الکترونیک در حال انجام خدمات آزمایشگاهی در سطح کشوری است.

وی از اشتغال ۱۰۶نیرو در این مجموعه خبر داد و افزود: در این مجموعه چهار نیرو با مدرک تحصیلی دکترا، ۲۸کارشناس ارشد، ۳۵کارشناس، ۳۹نیروی فوق‌دیپلم و دیپلم مشغول به فعالیت هستند.

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم گفت: دفاتر این شرکت در شهرهای بندرعباس و بندر لنگه، همچنین منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و ارگ جدید بم نیز در زمینه‌های مختلفی ازجمله بازرسی فنی آسانسور، بازرسی فیزیکی تایید نوع خودرو، بازرسی و نمونه‌برداری کالا نیز خدمات خود را ارائه می‌دهند.