کمک ۱۰میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد قشم به حوزه ورزش ۱۱روستای جزیره

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از کمک ۱۰میلیارد ریالی این سازمان به حوزه ورزش در ۱۱روستای این جزیره خبر داد. به گزارش اخبار آزاد مناطق عبدالجواد کمالی اعلام کرد: در هشت روستای توریان، شیب‌دراز، هفت‌رنگو، خالدین، طبل، گربه‌دان، سرریگ و تُم سنتی با مشارکت این سازمان و […]

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از کمک ۱۰میلیارد ریالی این سازمان به حوزه ورزش در ۱۱روستای این جزیره خبر داد.

به گزارش اخبار آزاد مناطق عبدالجواد کمالی اعلام کرد: در هشت روستای توریان، شیب‌دراز، هفت‌رنگو، خالدین، طبل، گربه‌دان، سرریگ و تُم سنتی با مشارکت این سازمان و دهیاری روستاها زمین فوتسال در حال ساخته شدن است.

وی با تاکید بر نگاه ویژه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به حوزه ورزش با هدف ارتقای سلامت جوانان، افزود: با اعتبار اختصاص یافته همچنین عملیات ساخت رختکن و فنس‌کشی زمین ورزشی روستای زینبی، دیوارپوش کردن سالن ورزشی روستای گورزین و فنس‌کشی زمین والیبال روستای چاهو شرقی انجام می‌شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر اینکه حمایت از ورزش در دیگر روستاها و شهرهای جزیره قشم هم ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: به زودی حوزه ورزش شهر قشم و سوزا نیز با کمک‌های این سازمان متحول خواهد شد.