گشایش شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی انرژی در جزیره کیش

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کیش با هدف معرفی آخرین فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری در طرح‌های حوزه انرژی ایران، دوشنبه 30دی در جزیره کیش گشایش یافت.

به گزارش اخبار آزاد مناطق، این نمایشگاه بین‌المللی با حضور ناصر آخوندی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد کیش، مسئولان و مدیران معاونت اقتصادی، حوزه‌های مختلف مجموعه سازمان، محسن مظلوم فارسی مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا پدیدار رئیس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و همچنین شرکت‌کنندگان داخلی و خارجی  با حمایت وزارت نفت و نیرو، در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش گشایش یافت.

این رویداد بزرگ بین‌المللی در راستای مقابله با آثار تحریم و به منظور معرفی‌ ظرفیت‌ها‌، تجهیزات و صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی ایران، با نمایندگان کشور‌های شرکت کننده برپا شده است و تا سوم بهمن ادامه خواهد داشت.

گفتنی است، در این گردهمایی، فعالان، سازندگان و متخصصان صنعت نفت ایران با مشارکت بیش از ۱۴۰شرکت داخلی و خارجی از کشورهای چین، ایتالیا، ژاپن، انگلیس، هلند، امارات متحده عربی، روسیه و کره‌جنوبی، انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، برق و انرژی حضور دارند.