‎کاشت نهال توسط دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری

همزمان با روز درختکاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی نسبت به کاشت نهال اقدام کرد. به گزارش مناطق آزاد، دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری در مراسمی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ ارج نهادن به طبیعت و حفاظت محیط زیست، […]

همزمان با روز درختکاری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی نسبت به کاشت نهال اقدام کرد.

به گزارش مناطق آزاد، دکتر محمد ابراهیم انصاری لاری در مراسمی به مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی و به منظور پاسداشت فرهنگ ارج نهادن به طبیعت و حفاظت محیط زیست، نسبت به کاشت نهال اقدام کرد.

این مراسم با حضور اعضای شورای شهر کیش و معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد کیش با هدف ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی و ترغیب مردم به کاشت نهال و احترام به طبیعت برگزار شد.

در این مراسم همچنین داوود کرمی قائم مقام و معاون توسعه مدیریت، محمد رضا سعیدی معاون اقتصادی و عباس نوربخش مدیرکل حوزه ریاست سازمان منطقه آزاد کیش به کاشت نهال اقدام کردند.

یاد آور می شود کاشت نهال توسط دکتر انصاری لاری در پارک گلستان در منطقه سفین جزیره کیش صورت گرفت.

بنابر همین گزارش هر سال به مناسبت روز درختکاری و با هدف توسعه فضای سبز کیش هزاران اصله نهال بین شهروندان جزیره توزیع می شود.